10.02.2014 08:26

Druhý ročník běžeckého závodu ve Valašském Meziříčí

Druhý ročník běžeckého závodu ve Valašském Meziříčí

Běžecké závody pro celou rodinu s názvem DEZA Valachiarun 2014 startují v sobotu 31. května 2014 před hlavní bránou společnosti DEZA.

Na webových stránkách Valachiarun.cz byla v neděli 2.2.2014 spuštěna online registrace.
DEZA, a.s. společně s občanským sdružením Valachiarun.cz tak navazuje na úspěšný první ročník tohoto závodu, který proběhl v minulém roce. „Chceme udělat tento ročník ještě zajímavější. Na své si přijdou všichni návštěvníci“, řekl úvodem Jaroslav Obermajer tiskový mluvčí společnosti Deza.

Trasa hlavního závodu, Desítky okolo komína, zůstane stejná jako v roce 2013,“ uvedl za organizátory Libor Procházka a dodal: „Vítězové tohoto běhu si mezi sebou opět rozdělí Prize Money v hodnotě 27 000 korun!“

Účastníci, kteří se přihlásí a zaplatí startovné do 23. května obdrží originální běžecké tričko Klimatex. Všichni účastníci v cíli získají pamětní medaili.

„Účastníci Desítky okolo komína i Rodinného běhu mají jedinečnou možnost podívat se na místa, kam se běžně nedostanou, protože jsou pro veřejnost uzavřená,“ vysvětlil Jaroslav Obermajer a doplnil: „Část trati povede opět i uvnitř výrobního areálu chemičky.“

Nejmladší závodníci poběží 300, 600 a 1200 metrů. Letošní novinkou je zařazení nesoutěžního BABY běhu na 300m v doprovodu rodičů. MINI běhy jsou pro všechny děti ZDARMA, nicméně počet startovních čísel bude omezený na 300 kusů, proto doporučujeme přihlášení předem přes online registraci.

„Součástí sportovního odpoledne bude i nesoutěžní Rodinný běh v délce cca 2 km,“ představil další závod Jiří Vrána a dodal: „Každý, kdo se zaregistruje dopředu prostřednictvím online přihlášky do 10. května, dostane originální běžecké tričko Klimatex!“

V prostoru staru a cíle budou prezentační stánky sportovních partnerů, běžecká laboratoř, dětské atrakce, malování na obličej, soutěže a samozřejmě zázemí pro běžce. Plánována je exkurze do provozů chemičky, prezentace hasičského záchranného sbor, včetně jízdy železniční vlečkou.

Běžeckých závodů DEZA Valachiarun 2014 se mohou účastnit opravdu všichni.  Připraveno je několik kategorií rozdělených podle věku na ženy, muže a děti. Propozice a registraci najdete na www.deza.czwww.valachiarun.cz.

 

Jaroslav Obermajer a Libor Čada

za organizátory DEZA Valachiarun 2014

Tisknout


Víte, že...

  • počátky závodu sahají do roku 1892, kdy Julius Rütgers založil v Ostravě továrnu na destilaci dehtu?
  • Deza zásobuje teplem město Valašské Meziříčí i další průmyslové podniky?
  • Deza má vlastní námořní překladištní terminál v polském Štětíně?
  • Deza je nositelem ocenění Responsible Care – odpovědné podnikání v chemii?
  • Deza patří mezi největší zaměstnavatele v regionu?


Tell us - Agrofert etická linka ČLEN KONCERNU AGROFERT

       

© 2023, DEZA a. s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Etický kodex společnosti

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Tato webová prezentace nepoužívá žádné měřící kódy třetích stran pro sledování návštěvnosti stránek.